AirPods od spoločnosti Apple sú jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel na trhu. Problémom je ale to, že tomu zodpovedá aj ich cena, ktorá je podľa niektorých používateľov až neprimerane vysoká. Našťastie tu ale máme výrobcov, ako JBL, ktorí predávajú dostupné alternatívy. Napríklad slúchadlá Tune 130NC sú výbornou voľbou, na ktorej teraz výrazne ušetríte.

JBL Tune 130NC využívajú štuple a uzatvorenú konštrukciu, vďaka čomu vám dokážu poskytnúť pohlcujúci zvukový zážitok. Ten dopĺňajú aj prítomne 10 mm meniče. Rovnako sa môžete tešiť aj na ďalšie funkcie, ako aktívne potláčanie hluku (ANC), ktoré vás úplne odizoluje od všetkých vonkajších vplyvov. Samozrejmosťou je aj možnosť prepínania skladieb priamo na slúchadlách, alebo uskutočňovanie hlasových hovorov.

Aj keď ide o zariadenie, ktoré by svojimi funkciami mohlo konkurovať pokojne aj AirPods Pro, jeho cena je výrazne nižšia, ako si Apple pýta za základné AirPods 2. generácie. JBL Tune 130NC stoja v bežnom predaji 99 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete kúpiť už od 69,9 € priamo u autorizovaných predajcov. Ide o veľkú akciu spoločnosti JBL, vďaka ktorej ušetríte krásnych 30 %.

JBL Tune 130NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

JBL Tune 130NC vás navyše nesklamú ani pri náročnejšom používaní. Sú odolné voči vode a potu vďaka norme IPX4 a ich výdrž batérie dosahuje až 40 hodín na jedno nabitie, čo je skoro dvakrát viac, ako majú AirPods.

JBL Tune 130NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

 

Samotné slúchadlá zvládnu 10 hodín a ich nabíjacia krabička ponúkne dostatok energie na ďalších 30 hodín.

Porovnanie JBL Tune 130NC s AirPods 

AirPods 1 cena
Zdroj: Unsplash / Filipe Alves / Hamza NOUASRIA (úprava redakcie)

Ak si to v rýchlosti porovnáme so spomínanými AirPods 2. generácie, ktoré nemajú ani ANC, ani odolnosť IPX4 a hlavne stoja skoro dvojnásobok – štandardná cena je 149 €, no po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete za 120 €, rýchlo zistíme, že za podstatne menej peňazí môžete získať viac hodnoty.

Samozrejme, vzdať sa budete musieť dokonalej kompatibility s vašim iPhonom, iPadom, Macom či Apple Watch, no vôbec to neznamená, že by bolo pripájanie slúchadiel k týmto zariadeniam akokoľvek komplikované.

Dajte nám vedieť do komentára, aké sú vaše skúsenosti s JBL Tune 130NC. Z nášho pohľadu ide o zaujímavú voľbu rozumom, ktorá je dostupná za absolútne vynikajúcu cenu. To či si ju kúpite nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 je extrémne lacný. Vstup do sveta macOS nebol nikdy jednoduchší
Môže ťa zaujímať
- Reklama -