Justin Timberlake vo filme Palmer

Ešte v lete sme vás informovali, že Apple chystá nový film s názvom Palmer, kde si v hlavnej úlohe zahrá hollywoodska hviezda, Justin Timberlake. Prešlo niekoľko mesiacov a technologický gigant zdieľal prvú upútavku na svojom YouTube kanáli.

Príbeh sa bude točiť okolo bývalého futbalistu, ktorý sa vráti do rodného mesta po pobyte vo väzení. Dostať sa do bežného života nebude jednoduché.

Doma sa žiaľ Palmer stretáva s pretrvávajúcimi konfliktmi z minulosti, keď sa zrazu musí postarať o malého chlapca, ktorého opustila matka. Vo filme si zahrajú aj Juno Temple, June Squibb, Alisha Wainright a nová herecká tvár, Ryder Allen.

Ak vás Palmer zaujal, premiéra je naplánovaná na 29. januára 2021. Práve v tento deň bude film dostupný pre všetkých používateľov Apple TV+. Dojemný trailer si môžete pozrieť nižšie.

Do komentára nám napíšte ako na vás upútavka pôsobí a ako ste spokojní so službou Apple TV+. Budete pokračovať v predplatnom aj po skončení skúšobného obdobia alebo to pre vás vzhľadom na nízky počet filmov a seriálov nedáva zmysel?

Prečítajte si tiež  Tom Hanks sa vráti na Apple TV+. Hlavnú úlohu si zahrá vo filme Finch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -