Ešte stále si myslíte, že spoločnosť Apple nestojí za väčšinou únikov, ktoré sa dostanú na internet? V tom prípade sa zamyslite nad tým, prečo boli „omylom“ do iOS 15.1 (beta) vložené fotografie slúchadiel Beats Fit Pro, ktoré sa o pár dní neskôr objavili na ušiach jednej z najsledovanejších amerických celebrít Kim Kardashian. Nutné je podotknúť, že tento produkt zatiaľ oficiálne neexistuje.

Novinka má podobný dizajn ako dávnejšie predstavené Beats Studio Buds avšak pozorné oko si všimne aj špeciálnu koncovku pre lepšie uchytenie v uchu.

Úniky naznačujú, že Beats Fit Pro by mali byť predstavené niekedy okolo 1. novembra 2021. Pozrieť si ich naživo ale môžete už teraz.

Fotografie Kim Kardashian spolu s Beats Fit Pro zdieľal Just Jared a je v podstate nespochybniteľné, že to na čo sa pozeráme je zariadenie, ktoré zatiaľ malo zostať v utajení. Na záberoch môžeme vidieť rovnaký dizajn ako v iOS 15.1 (beta).

Na aké technológie sa môžeme tešiť v Beats Fit Pro 

Podľa toho čo o týchto bezdrôtových slúchadlách zatiaľ vieme by mali poskytnúť aktívne potláčanie hluku (ANC) s transparentným režimom a taktiež tlačidlo s logom Beats „b“ pre jednoduché ovládanie.

Prečítajte si tiež  Výroba iPhonu 13 Pro je o niečo drahšia ako v prípade iPhonu 12 Pro. Prečo sa cena nemení?

Na koniec len pripomenieme, že Apple ešte stále pracuje na AirPods Pro 2. generácie, ktorých dizajn by mohol byť úplne bez nabíjacích stopiek. Špekuluje sa, že vo výsledku sa budú čiastočne podobať na Beats Studio Buds. Slúchadlá prídu na trh až v roku 2022.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páčia Beats Fit Pro na prvých „neoficiálnych“ záberoch. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Just Jared (@justjared)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -