Spoločnosť Apple ešte v roku 2014 zakúpila výrobcu štýlových slúchadiel Beats za takmer 3 miliardy amerických dolárov. Táto čiastka bola splatená až v roku 2019 a hoci by sme možno očakávali väčšie snahy zo strany technologického giganta, slúchadlá Beats neprinášajú v posledných rokoch žiadne zásadné inovácie.

Reč je aj o modeli Beats Studio 3, ktorý bol na trh uvedený ešte v septembri 2017. Aj keď ho máme sami v redakcii a s kvalitou prehrávania sme veľmi spokojní, predsa len by to chcelo nejaké zaujímavé vylepšenie, pre ktoré by sme si kúpili nástupcu.

- Reklama -

Súčasná generácia má procesor W1, výdrž batérie na úrovni 22 hodín a taktiež aktívne potláčanie okolitých zvukov. Jej cena štartuje na úrovni od cca 249 € (v závislosti od predajcu).

Spolupráca s módnou značkou ACW

No a hoci sa Apple nesnaží o hardvérové inovácie, dobrou správou je, že pracuje aspoň na unikátnych limitovaných edíciách. Jednou z nich je aj posledná spolupráca s britskou módnou značkou A-COLD-WALL, za ktorou stojí návrhár Samuel Ross.

Prečítajte si tiež  K vybraným slúchadlám AirPods a Beats dostanete polročné predplatné Apple Music zadarmo

Slúchadlá si tak fanúšikovia môžu zaobstarať v originálnej „bridlicovej farbe„, pričom na ich tele sa nachádzajú logá ACW a Beats. Vnútorná časť čelenky má svetlobéžovú farbu a logo ACW nájdete aj na ochrannom puzdre, ktoré je súčasťou balenia.

Pozrite si fotografie a dajte nám vedieť do komentára, čo si o takomto dizajne myslíte vy. Hoci nejde o nový produkt ale len o ďalšiu variáciu toho starého, za nás je to úplne výborné a ak by sme si teraz kupovali Beats Studio 3, určite by sme šli do tohto prevedenia.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -