Niekedy sa na svete objavia produkty, ktorých existencia nás dokáže poriadne milo prekvapiť. Jedným z takýchto produktov sú aj niektoré sviečky. Povieš si, čo už len môže byť zvláštne na sviečke. Niektoré majú ešte jednu úlohu ako horieť čo najdlhšiu dobu, rozširujú vôňu. Táto konkrétna by po zapálení mala voniať ako nový Mac! Tento produkt už je na trhu dlhšiu dobu a dnes dostáva vylepšenie!

Sviečka „New Mac“

Pokiaľ si ešte nepočul o tejto veľmi zaujímavej sviečke, teraz máš jedinečnú možnosť. Výrobca sa rozhodol nadobudnúť používateľovi pocit, že jeho čerstvo otvorený produkt bude rozvoniavať opäť v celej jeho domácnosti. Originálny produkt si môžeš pozrieť tu. Dnes dostáva sviečka vylepšenie a stráca ikonický názov „New Mac“. Neznamená to ale, že Mac nie je súčasťou jej novej verzie. Novinka sa po novom nazýva Inspire [mac candle N°2] a ide len o akúsi evolúciu tejto vône.

- Reklama -

Jej účelom je totálne vyčistiť našu myseľ od všetkého zbytočného a inšpirovať nás pre kreatívnu robotu vďaka výrazným tónom bergamontu, citrónu a estragónu. Výrobca sviečky sa zdá sa Macom neinšpiroval len v prípade samotnej vône. Cenovka je tiež šialene vysoká. Stanovená je na $29, čo určite nie je málo, hlavne nie za sviečku. Na druhú stranu ale väčšina poputuje na charitatívnu organizáciu a tak výrobca nechce na sviečke len pekne zarobiť ale zároveň aj pomôcť niekomu, kto to naozaj potrebuje. 

Inspire - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.