Úniky nových produktov tu máme na dennej báze. Dlho sme sa však nestretli s podobným prípadom, ako teraz. Americký basketbalista LeBron James, prezývaný aj ako King James z tímu Los Angeles Lakers sa na verejnosti ukázal s doposiaľ nepredstavenými slúchadlami od Apple.

Ako informuje redakcia magazínu 9to5mac, s úplnou istotou sa síce nedá povedať, že na záberoch z Instagramu vidíme práve Beats Studio Buds, no dáva tomu vysokú pravdepodobnosť, pretože pri bližšom pohľade sa zhodujú. Dizajn slúchadiel sa nedávno ocitol v operačnom systéme iOS 14, čo predznamenáva, že ich predstavenie je za dverami.

Je úplne bežné, že spoločnosť Beats propaguje svoje výrobky medzi umelcami alebo športovcami. Ešte predtým, než ju zakúpilo Apple, si takto získavala celosvetovú pozornosť. Pokiaľ má LeBron James v ušiach skutočné Beats Studio Buds, pravdepodobne sa okolo nich snaží vyvolať diskusiu. Podobné fotografie nevznikajú náhodou.

Beats Studio Buds

Nové slúchadlá budú postavené na podobnej platforme, ako AirPods 2, AirPods Pro alebo AirPods Max. Spoločnosť Apple do nich zakomponuje čip H1, ktorý okrem perfektnej kompatibility zabezpečí aj prítomnosť funkcie Hey Siri.

V porovnaní so súčasnými Powerbeats Pro bude novinka oveľa kompaktnejšia a dostane aj funkciu Noise Cancellation (aktívne potláčanie okolitých zvukov), ktorou Powerbeats Pro vybavené nie sú.

Na ďalšie detaily a špecifikácie si ešte musíme počkať. Každopádne ale vieme, že základná cena sa bude pohybovať na úrovni 200-250 € podobne, ako pri AirPods Pro. Napíšte nám do komentára, či sa už na túto novinku tešíte. Na výber bude biela aj čierna verzia!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.