Niečo sa deje. Technologický gigant odstránil iba jeden deň pred konferenciou kartu „Beats“ zo svojich internetových stránok. Aj keď je tu dostupné jej tlačidlo, po otvorení sa zobrazí text „The page you’re looking for can’t be found.“

Predstaví nám Apple nové slúchadlá?

Zdá sa, že zajtrajší deň môže byť oveľa väčším prekvapením, než sa v súčasnosti domnievame. Zatiaľ sa očakáva „len“ iPhone 12, HomePod mini a Apple TV. Podľa posledného kroku cupertinského giganta sa však môžu ukázať aj nové slúchadlá.

Všetko prezradil krok na internetových stránkach, ktorý je až podozrivo náhodný. Pokiaľ si otvoríte Apple.com > prejdete do sekcie „Music“ > a kliknete na tlačidlo „Beats„, objaví sa text „The page you’re looking for can’t be found“.

Niečo podobné nie je bežné a príde nám to skôr nešťastne načasované. Kto vie… Každopádne, počas posledných týždňov odstraňoval technologický gigant všetky odkazy na kartu Beats zo stránok podpory.

Tak isto bol potichu zrušený nástroj „Beats Updater“, slúžiaci na aktualizáciu firmvéru slúchadiel či reproduktorov. Predaj zariadení sa neukončil, no všetko napovedá tomu, že sa tak už čoskoro stane (prípadne príde iné veľké prekvapenie).

Aby toho nebolo málo, v Apple Store si už nekúpite žiadne slúchadlá alebo bezdrôtové reproduktory od spoločností Sonos, Bose či Logitech. Apple sa chce zrejme zamerať na svoje vlastné produkty z tohto odvetvia. Pokiaľ sa pozrieme do minulosti, veľmi podobného kroku sme sa dočkali ešte v rokoch 2014-2015. Firma vtedy prestala ponúkať všetky fintes náramky, pretože predstavila Apple Watch.

Viac informácií sa pochopiteľne dočkáme až zajtra, o 19:00 hodine na najbližšom evente. Všetko budeme sledovať a včas vás o tom informovať. Ostaňte naladení.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple hľadá dodávateľov periskopu pre iPhone v roku 2022 alebo 2023. Chce obísť Samsung
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here