Produkty jablkovej spoločnosti okrem svojich technologických predností vždy lákali aj svojim dizajnom. Jedno z najikonickejších zariadení giganta z Cupertina sa opäť po rokoch vracia na scénu. iPod Shuffle druhej generácie, ktorý uzrel svetlo sveta pred viac ako 15 rokmi, sa teší enormnej popularite. Môže za to veľký počet videí na TikToku.

Prečítajte si tiež  Prečo hodil Steve Jobs prototyp iPodu do akvária? Tento príbeh vás pobaví

Všetky iPody shuffle druhej, tretej a štvrtej generácie mali zabudované klipy a dodávali sa v širokej škále farebných variantov. To z nich okrem užitočných audio prehrávačov robilo aj šikovné doplnky. TikTok je známy tým, že je štartovacím bodom práve takýchto trendov, takže to nemusí byť prekvapením. Z iPodu Shuffle sa preto stáva po novom „štýlová spona do vlasov“.

Okrem pestrofarebných sponiek sa retro nadšenci vo veľkom vracajú aj ku káblovým slúchadlám EarPods, ktoré boli ešte donedávna pribalované k iPhonom. Dôkazom veku iPodu Shuffle sú aj vtipné videá, v ktorých „generácia Z“ háda čo je produkt vôbec zač. Na druhú stranu práve ich neznalosť môže za opätovný záujem o zariadenie, ktorý neustále rastie.

iPod Shuffle

Spoločnosť Apple vyradila iPod Shuffle z predaja v roku 2017, takže sa na trhu nenachádza len 5 rokov. Zdá sa však, že model Shuffle, ktorý sa dostáva do obehu predovšetkým, jeho druhá generácia. Ako si spomínate na toto ikonické zariadenie vy? Vlastnili ste jeden z iPodov Shuffle alebo ste dávali prednosť inému prehrávaču? Podeľte sa s nami o skúsenosti v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -