Spoločnosť Pebblebee dnes predstavila dva nové sledovacie prívesky Pebblebee Clip a Pebblebee Card, ktoré prinášajú natívnu podporu siete Find My. V praxi to znamená, že ich môžete sledovať podobným spôsobom, ako váš AirTag priamo prostredníctvom iPhonu, iPadu a Macu.

Ako uvádza výrobca, postačí vám len niekoľko jednoduchých nastavení, aby ste oba trackery pridali medzi ostatné Predmety vo Find My. No a ako iste viete, celá táto technológia prináša výhody, ktoré vám môžu zachrániť batožinu, kľúče, peňaženku alebo čokoľvek iné.

Akonáhle sa zariadenia Pebblebee dostanú mimo dosah vlastníka, automaticky môžu využívať ďalšie Apple zariadenia, ktoré podporujú sieť Find My na to, aby odoslali svoju aktuálnu polohu do systému.

Nemusia byť teda pripojené k GPS ani mobilnej sieti ale stačí im len Bluetooth a blízka prítomnosť cudzieho iPhonu. V tomto bode je potrebné doplniť, že všetko prebieha maximálne anonymne.

Prečítajte si tiež  Čo robiť, keď pri sebe nájdete cudzí AirTag alebo AirPods, ktoré vás sledujú?

Oba nové produkty sú jedinečné vo svojom dizajne. Zatiaľ čo Pebblebee Clip má podobný dizajn a pravdepodobne aj využitie ako AirTag od Apple, Pebblebee Card má špeciálne prispôsobený dizajn pre použitie v peňaženke.

Vďaka svojej pevnej konštrukcii a obdĺžnikovému tvaru vám nebude zavadziať medzi kreditnými kartami a zároveň vám pomôže lokalizovať predmet kedykoľvek, keď ho nebudete vedieť nájsť.

Viac si o obidvoch zariadeniach môžete prečítať na oficiálnej internetovej stránke výrobcu. Ich cena štartuje na úrovni 29,99 $ (cca 28 €) a ak by ste chceli sofistikovanejšiu technológiu s podporou LTE a GPS, k dispozícii je aj Pebblebee Found LTE. Cena tohto zariadenia je však 99,99 $ (cca 95 €) a to nie je najmenej.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -