Jablková spoločnosť podľa dostupných informácii aktuálne pracuje na krátkom animovanom filme, ktorý bude venovaný pre Deň Zeme. Spolupracovať má pri tom so svetoznámou herečkou, Meryl Streep. Na platforme Apple TV+ si ho budeme môcť pozrieť už 17. apríla 2020.

Meryl Streep nás bude sprevádzať filmom na platforme Apple TV+

Apple síce ešte nepredstavilo žiaden oficiálny trailer, ale informácie z pozadia nám prezradili, ako sa bude toto dielo volať. Má ísť o názov „Here We Are: Notes for Living on Planet Earth“. Ako sme už uviedli, na obrazovky sa film dostane 17. apríla.

- Reklama -

Dočkáme sa ho teda presne 5 dní pred tým, ako samotného dňa zeme. Ten Apple zvyčajne oslavuje tak, že na svojich obchodoch rozsvieti zelené logá. V prípade filmu sa nebude jednať o nič veľkolepé. Ak čakáte celovečernú záležitosť, sklameme vás. Dokopy by mal mať snímok len približne 36 minút. Svojim hlasom nás v ňom ale bude sprevádzať Meryl Streep. Táto herečka si zahrala vo svetoznámych filmoch ako Diabol nosí Pradu, Mamma Mia, Julie & Julia a podobne…

Pokiaľ ste už niekedy názov filmu počuli, nie je to náhoda. Bude založený na príbehu Olivera Jeffersa, ktorý vyšiel ešte v roku 2017 a zožal po svete obrovský úspech. Veľmi sa na to teda tešíme a dúfame, že to bude stáť za to! Obsadenie bolo určite dobrou voľbou. Čo hovoríte vy?

Meryl Streep bude účinkovať vo filme na platforme Apple TV+
Meryl Streep nás bude sprevádzať filmom na platforme Apple TV+ svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.