AirTag od spoločnosti Apple je medzi ľuďmi extrémne populárny a nie je to žiadna náhoda. Tento drobný lokátor si môžete šikovne umiestniť na akékoľvek miesto, vďaka čomu vám môže pomôcť ochrániť batožinu, kabelku či dokonca auto. Najlepšie na tom je, že AirTag vôbec nie je drahý. Po zľave sa dá kúpiť mimoriadne lacno.

Zariadenie je vybavené vymeniteľnou gombíkovou batériou CR2032 (výdrž cca 2 roky) a rovnako ponúka odolnosť voči vode. Jeho súčasťou je Bluetooth LE či U1 Wideband čip, vďaka ktorému funguje na centimeter presná lokalizácia. AirTag má tiež reproduktor a vďaka sieti Nájsť o jeho polohe dokáže informovať spoločnosť Apple každý iPhone, ktorý sa nachádza v jeho blízkosti. Môže ísť aj o cudzieho používateľa, pretože všetky dáta sú anonymizované. Vy vďaka tomu ako jediní uvidíte, kde sa AirTag nachádza.

No a cena? To je tá najlepšia časť. AirTag od spoločnosti Apple sa štandardne predáva za 39 €, čo je adekvátna čiastka. Veď tento drobný lokátor vám môže jednoduchým spôsobom zachrániť majetok v hodnote stoviek či tisícok eur a používať sa dá opakovane. Po kliknutí na tento odkaz ho však získate už za 33,36 €, vďaka čomu ešte čo to ušetríte.

Rovnako však môžete využiť trik, s ktorým kúpite AirTag ešte omnoho lacnejšie. Apple predstavilo toto zariadenie v špeciálnom balení, v ktorom sa nachádzajú 4 kusy lokátorov. Jeho štandardná cena je 129 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 111 €. Jeden kus vás teda vyjde na 27,75 €, čo je o viac ako 10 € menej v porovnaní s pôvodnou cenou. To je zľava na úrovni 29 %.

AirTag sa vám hodí, no rovnako sa hodí aj osobám vo vašom okolí 

Zdroj: Unsplash / John McArthur / Apple (úprava redakcie)

A ak sa pýtate, na čo vám budú štyri AirTagy, možností máte niekoľko. Buď ich použijete na rôznych miestach, alebo predmetoch, darujete ich svojim deťom a rodinným príslušníkom, alebo sa skrátka dohodnete s kolegami v robote, prípadne s kamarátmi na odbere väčšieho množstva AirTagov.

Každý sa tak dostane ku svojmu kúsku len za necelých 28 €. Z vlastných skúsenosti ale vieme, že AirTagy budete potrebovať aspoň 2 alebo 3. Platí to najmä pre tých, ktorí radi cestujú lietadlom.

A pokiaľ by ste čistou náhodou zháňali prívesky na AirTag, na našom e-shope Loopi.sk nájdete široký sortiment produktov. Máme silikónové prívesky za 7,99 €, kvalitnejšie kožené prívesky za 12,99 € a tiež špeciálne prívesky pre psa, ktoré sa dajú pripnúť na obojok.

Prečítajte si tiež  GTA 6 bolo údajne odložené: Vývoj hry sa kvôli tomu predĺži
AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -