Po dlhoročných špekuláciách a čakaní prichádza dôležitá novinka. Po tom, čo spoločnosť Apple otvorila pred pár rokmi prvý Apple Store vo Viedni, firma chce svoje pôsobenie rozšíriť aj do Bratislavy či Prahy. Prostredníctvom tlačovej správy zverejnila podrobnosti o tom, že v roku 2023 otvorí v Európe hneď niekoľko nových pobočiek.

Jedna z nich sa bude nachádzať aj v Bratislave, pričom v súčasnosti sa už pracuje na príprave priestorov v známom obchodnom centre. Samotný Apple Store bude otvorený 1. septembra a ponúkne pôsobivú rozlohu, až 1 500 metrov štvorcových.

Samozrejmosťou bude prítomnosť ikonických drevených stolov, obrovských skiel pri vstupe do predajne a profesionálne vyškoleného personálu, ktorý vám bude vedieť pomôcť a poradiť s každým jedným produktom alebo službou, o ktorú budete mať záujem.

Ku téme sa vyjadril aj generálny riaditeľ spoločnosti Apple, ktorý v tlačovej správe uviedol nasledovné: „Som nesmierne nadšený, že môžeme priniesť naše nezameniteľné zážitky zákazníkom na Slovensku a v Česku,“ povedal Tim Cook.

Vždy sme mali veľkú podporu a lojalitu od slovenských a českých používateľov, takže sme radi, že im môžeme poskytnúť ďalšie miesto, kde môžu objaviť a vyskúšať si naše najnovšie produkty.

V prvom bratislavskom Apple Store nájdete všetky produkty spoločnosti Apple vrátane iPhonov, iPadov, Macov či hodiniek Apple Watch. Samozrejmosťou bude aj množstvo príslušenstva.

„Je to pre nás skutočne veľký míľnik a dúfame, že náš prvý Apple Store v Bratislave a Prahe bude skvelým prírastkom pre našu celosvetovú sieť obchodov,“ dodal Cook.

Bližšie podrobnosti o tom, v ktorom presne obchodnom centre sa bude Apple Store nachádzať nepoznáme. Možno je to aj preto, že dnes je svetový deň bláznov (1. apríl) a vy ste sa práve nechali nachytať našim tradičným redakčným žartom. Každopádne, Apple Store v Bratislave by určite bodol, čo poviete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple a Facebook skoro začali budovať spoločný biznis. Dnes sa firmy navzájom kritizujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -