Slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple boli predstavené ešte v roku 2016, pričom od tých čias navždy zmenili spôsob, akým prostredníctvom iPhonu (alebo iných zariadení) telefonujeme či počúvame skladby. Toto obľúbené zariadenie dostalo v roku 2019 svoju druhú generáciu, ktorá získala niekoľko drobných vylepšení. Zmodernizoval sa napríklad procesor – z čipu W1 na H1, zlepšila sa výdrž batérie o 1 hodinu a takisto pribudla podpora pre štandard Bluetooth 5.0, namiesto staršieho štandardu Bluetooth 4.2.

A aj keď je pravda, že AirPods 2. generácie majú za sebou už určitú históriu a zďaleka ich nemôžeme považovať za novinku, ak si ich zaobstaráte, určite nič nepokazíte. Veď aj spoločnosť Apple ich ešte predáva vo svojom oficiálnom obchode Apple Store. Úplne nové slúchadlá môžete získať len za 125,00 € (179,00 €) s 24 mesačnou zárukou. Oplatí sa to už iba preto, lebo ešte stále ponúkajú prvotriednu kompatibilitu medzi všetkými Apple zariadeniami. Aj preto ich ľudia obľubujú

AirPods 2. generácie pri párovaní s iPhonom 8 Plus na drevenom stole
Zdroj: Unsplash / Timothy Buck

AirPods 3 kúpite za 179,00 €

Spoločnosť Apple v priebehu minulého roka predstavila aj tretiu generáciu AirPods, ktorá ponúka viacero vylepšení, ako je napríklad priestorové audio, ešte lepšia výdrž batérie, adaptívny ekvalizér či dizajn, ktorý je odolný voči vode a potu. Za modernejšie AirPods 3 si ale pochopiteľne priplatíte viac, pričom ich cena po zľave začína na úrovni 179,00 € (199,00 €).

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

AirPods Pro kúpite za 198,00 €

Na záver musíme spomenúť aj TOP model AirPods Pro, ktorý vám ponúkne oveľa viac funkcií, ako napríklad transparentný posluch alebo aktívnu redukciu šumu (ACN). Keďže je toto zariadenie na trhu už od roku 2019 (s tichou aktualizáciou v roku 2021), zakúpite ho aj za 197,00 € (279,00 €). To je minimálne v porovnaní s novšími AirPods 3 drobný príplatok za hardvérovo „nabitejší“ produkt. Výhodou tiež môžu byť silikónové štuple do uší, vďaka čomu sa AirPods Pro pohodlnejšie používajú väčšiemu množstvu používateľov.

Ak ale nie ste veľmi nároční poslucháči a vystačíte si aj so štandardným prehrávaním hudby, základné AirPods 2. generácie za 119,00 € budú skvelým výberom. Nakoľko však nevieme, dokedy bude táto ponuka platná, nemali by ste váhať. Vypršať môže už v najbližších dňoch či hodinách.

airpods pro 2019
AirPods Pro z roku 2019 / Foto: Unsplash (Daniel Romero)

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 12 klesol po zľave na cenové dno. Jeho kúpu nebudete ľutovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -