Pokiaľ by sme mali vybrať jeden z najlepších seriálov, aké sa zatiaľ vyskytli na platforme Apple TV+, určite by to bolo sci-fi „For All Mankind“. Apple už avizovalo druhú sériu, ktorá je však stále v štádiu príprav. Dobrou správou ostáva, že ich neprerušila ani aktuálna zdravotná kríza.

Práce na „For All Mankind“ bežia v plnom prúde

Koronavírus robí problémy snáď v každom odvetví. Týka sa to pochopiteľne aj natáčania seriálov, kde musia herci a tak isto celý štáb dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Napriek tomu sa však na novinkách pracuje a výnimkou nie je ani druhá séria „For All Mankind“.

Ide o jedno z prvých diel, ktoré bolo dostupné na platforme Apple TV+ ešte koncom minulého roka. Nakoľko veľa divákov zaujalo, netreba sa čudovať, že očakávajú napínavé pokračovanie. Vďaka traileru sme mohli vidieť, že sa ho aj dočkáme.

Momentálne žiaľ nemáme presnejšie informácie, ktoré by nám napovedali dátum uverejnenia do platformy. Práve mnohé opatrenia a prerušenia natáčania však mohli spôsobiť meškanie oproti predošlým plánom. Nechajme sa prekvapiť.

Okrem „For All Mankind“ sa pracuje aj na ďalších seriáloch medzi ktoré patrí napríklad „SEE“, „Dickinson“ a „The Morning Show“. Vo všetkých prípadoch by sme sa mali dočkať pokračovania najneskôr do konca tohto roka. Pre Apple sú to veľmi dôležité diela, nakoľko predstavujú akúsi „vlajkovú loď ponuky“. Do komentára nám napíšte, čo sa zatiaľ na platforme najviac páčilo vám…

zdroj

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na vzácny prototyp iPhonu 4 s označením "Death Star"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.