Slovenskí operátori vedia ako zaujať zákazníkov aj v čase pandémie koronavírusu. Dnes sme v redakcii obdržali SMS-správu, ktorá nás potešila už tretí mesiac po sebe. Telekom ponúka svojim klientom aj máji bezplatný balíček neobmedzených dát. Má to jednu malú podmienku. Musíte si ho včas aktivovať.

Telekom rozdáva 1000 GB dát aj v máji

Po prvýkrát sme boli svedkami tejto akcie v marci, Telekom ju zopakoval v apríli a teraz prichádza (trochu nečakane) ešte aj v máji. Pokiaľ ste zákazníkom a máte aktívny paušál: T Paušál, ÁNO, T Biznis Paušál, Áno biznis alebo program Bez záväzkov, môžete využívať „neobmedzené“ dátovanie aj počas celého mája. Všetko je samozrejme bezplatné a nad rámec vášho bežné balíčku dát.

Telekom si tento mesiac pripravil jedinú podmienku, ktorú hádam nebude ťažké dodržať. Na to aby ste mohli balíček získať, musíte si ho aktivovať najneskôr do 7.5.2020. Prvý deň aktivácie začína potom pochopiteľne už 1.5 a neobmedzené dáta môžete čerpať do 31.5.2020. Všetko aktivujete rýchlo a jednoducho prostredníctvom Telekom aplikácie. Podrobnejší návod sme si pre vás pripravili v tomto článku.

Nakoľko je akcia dostupná už tretí mesiac po sebe, zaujíma nás, koľko dát ste dokázali vyčerpať vy za 30 dní? U nás to bolo približne 140 GB, no na mobilnom internete sme boli v podstate „non-stop“. Objaví sa tu rekord, kedy niekto prekročil 1 TB? Napíšte nám do komentára!

Telekom rozdá ďalšie letné dátové balíčky. Môžete sa tešiť do konca augusta. - svetapple.sk
Telekom rozdáva 1000 GB dát aj v máji. Dokedy si ich musíte aktivovať?
Prečítajte si tiež  Pharrell Williams vydá pre Apple Music song!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.