Určite nebudeme preháňať keď napíšeme, že seriál „For All Mankind“, patrí medzi najzaujímavejšie a najpútavejšie diela v rámci celej aktuálnej knižnice Apple TV+. Pokiaľ sa už neviete dočkať na ďalšiu sériu, máme pre vás niečo, čo vás poteší. Jablková spoločnosť zdieľala upútavku, ktorá vyzerá viac ako zaujímavo!

Apple láka na druhú sériu „For All Mankind“

Prvý trailer sa prekvapivo neocitol na YouTube kanáli cupertinského giganta tak ako je to zvykom ale na internetových stránkach IMDb. Je to síce netradičný krok ale musíme ho rešpektovať. Samotné video je dlhé jednu minútu a nachádza sa v ňom poriadna dávka akcie. Atmosféra sa počas druhej série pravdepodobne dosť vyostrí a možno sa dočkáme aj veľkého konfliktu medzi oboma veľmocami.

Pokiaľ si chcete pozrieť prvú upútavku aj vy, musíte kliknúť na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na stránky IMDb. Apple v súčasnej dobe nezdieľalo žiadne ďalšie podrobnosti ohľadom toho, na čo sa môžeme tešiť. Druhá séria „For All Mankind“ teda ostáva aj naďalej zahalená pod malým rúškou tajomstva.

Tak isto sme sa žiaľ nedozvedeli, kedy bude dostupná na platforme Apple TV+. Prvé upútavky naznačujú, že by to mohlo byť už čoskoro. Opäť však nechceme predbiehať. Prípravy niektorých seriálov trvajú aj po oznámení ešte celé mesiace.

V druhej sérii si zahrajú v podstate rovnakí herci, ako v tej prvej. Jedná sa o mená: Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten, Sarah Jones, Jodi Balfour a mnohé ďalšie.

Na pokračovanie vesmírneho dobrodružstva sa už popravde nevieme dočkať. Za nás bola prvý séria fantastická a na tu druhú kladieme automaticky vysoké nároky. Do komentára nám napíšte, čo si o tomto seriáli myslíte vy…

Prečítajte si tiež  Apple natočí dokument o Billie Eilish na Apple TV+!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.