Pred malou chvíľou spoločnosť Apple ukončila svoj prvý a jeden z najdôležitejších tohtoročných eventov, ktorým zároveň otvorila vývojársku konferenciu WWDC 2023. Pri tejto príležitosti nám predstavila viacero softvérových a hardvérových noviniek, na ktoré sa už teraz veľmi tešíme.

Vysielanie prebiehalo online a mohol sa naň napojiť každý. Pokiaľ ste však zabudli, nestihli alebo ste jednoducho nemali príležitosť, nič sa nedeje. Máme pre vás jednoduché riešenie vo forme záznamu.

Celá udalosť bola opäť špičkovo spracovaná, pričom nechýbali ani famózne efekty, ktoré sú pri online streamovaní povinnosťou. Pokiaľ si chcete pozrieť septembrovú Keynote a všetky novinky v plnej kráse, Apple už sprístupnilo stream na YouTube. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Porovnali sme 5G pokrytie troch slovenských operátorov. Z výsledku budete prekvapení (+ mapa pokrytia)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -