Odhady poukazujúce na predstavenie novej generácie AirPods počas minulotýždňového Apple Eventu síce nevyšli, no informácie o príchode nových slúchadiel neutíchajú. Dodávatelia sa síce s komponentami pre nové AirPody zrejme omeškajú, no podľa všetkého ich produkcia už odštartovala.

Prečítajte si tiež  Ak vlastníte MacBook a slúchadlá AirPods, určite vyskúšajte tento trik

Nových AirPods 3 by sme sa pravdepodobne mali dočkať ešte do konca tohto roka. Svedkami ich predstavenia by sme sa mohli stať práve na ďalšom Apple Evente, ktorý by mal byť venovaný počítačom Mac. Druhou možnosťou je jednoduché predstavenie prostredníctvom tlačovej správy cez Apple Newsroom.

AirPods 3

V prípade leakov a odhadov sa už v tomto roku sekol nejeden analytik, čo bolo najviac citeľné v prípade vizuálu nových Apple Watch Series 7. Pri AirPods 3 je teda veľmi otázne, akého produktu sa vo finále dočkáme. Dlhodobé odhady ale poukazujú na fakt, že slúchadlá novej generácie by sa mali dizajnovo priblížiť Pro modelu. Funkcie ako Noise-Cancellation ale transparentný odposluch však ostanú exkluzivitou výhradne pre modely Pro a Max.

Od predstavenia druhej generácie AirPods prešli viac ako dva roky a preto je viac než možné, že Apple vyrukuje s predstavením nového modelu už v najbližších mesiacoch. Tešíte sa na nové slúchadlá alebo ostanete pri momentálne dostupných modeloch? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -