Technológie napredujú takým tempom, že výrobcovia ani len netušia, či o ne bude záujem. Skladacie smartfóny vyzerajú síce veľmi atraktívne, ich funkčná stránka je ale trochu iná. Na všetko sa však dá zvyknúť. Pozrite si veľmi objektívnu recenziu od Petra Máru na Samsung Galaxy Fold.

Petr Mára vyskúšal Samsung Galaxy Fold a porovnal ho s iPhonom.

Petr Mára patrí medzi najsledovanejších technologických YouTuberov v Českej Republike a ani sa tomu nečudujeme. Jeho zameranie patrí predovšetkým Apple produktom ale nevyhýba sa ani iným témam. Môžeme spomenúť napríklad bohaté seriály o elektromobiloch, príslušenstve a dnes o asi najväčšej technologickej konkurencii pre Apple, skladacom smartfóne.

- Reklama -

V dnešnej dobe je stále otázne, či je toto cesta, ktorá bude o pár rokov medzi ľuďmi populárna. Veľa používateľov si napríklad k takému Samsungu Galaxy Fold ešte nenašla cestu. Dôvod je veľmi vysoká cenovka a akási „neistota“.

Petr Mára vyskúšal Samsung Galaxy Fold a porovnal ho s iPhonom.
Petr Mára vyskúšal Samsung Galaxy Fold a porovnal ho s iPhonom. – svetapple.sk

Tak či onak, tá pôjde po čase dole a ak začne byť podobný koncept populárny, bude sa voči nemu musieť prispôsobiť aj spoločnosť Apple. Je jasné, že niekde v utajovaných laboratóriách Apple Parku už testujú aj takúto možnosť. Ak si myslíte, že to tak nie je a príde vám to divné, uisťujeme vás, že by bolo divné skôr to, že by to vývojári a technologický experti niečo podobné nerobili. Petr rozobral celú tému naozaj dopodrobna a samozrejme čo najobjektívnejším spôsobom.

Ostatne, tak to robí vždy. Nenechajte si teda újsť jeho posledné video a vychutnajte si porovnanie s iPhonom. Do komentára nám napíšte, či by ste do podobného produktu iši za predpokladu, že by ho predstavilo Apple alebo sa vám viacej páči aktuálny koncept s jedným displejom, ktorý sa nedá skladať.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.