Technologický gigant sa v poslednej dobe zameriava na ekologický prístup, ktorý presadzuje pri každom produkte. Zariadenia sú balené v jednoduchých recyklovateľných krabičkách a dokonca v nich nenájdete ani niektoré, kedysi štandardné príslušenstvo (napríklad 20W adaptér).

Pri AirTagu môžete počítať s dvoma baleniami v závislosti od toho, či si zaobstaráte jeden alebo štyri kusy za zvýhodnenú cenu. Ako už býva zvykom, Apple tu dbalo aj na celkový zážitok z rozbaľovania, ktoré si určite užijete.

Apple je posadnuté baleniami

Výrobca je známy tým, že vo svojom sídle zamestnáva špeciálny tím odborníkov, ktorí sa starajú o tvary a rovnako o funkčnosť jednotlivých krabičiek.

Pochopiteľne, takýchto pracovníkov majú aj iné veľké spoločnosti, avšak v prípade Apple sa dbá aj na tie najmenšie detaily, ako napríklad rýchlosť otvárania balenia pri iPhone, iPade, MacBooku a podobne, čo iní neriešia.

Je príjemné vidieť, že v Cupertine sa snažili aj s obyčajným AirTagom. Hoci sa jedná o drobné zariadenie vo veľkosti dvojeurovej mince, získalo si skutočne plnohodnotné a elegantne spracované balenie.

Pozrite si fotografie a tiež video od youtuberky iJustine a napíšte nám do komentára, čo si myslíte o tomto produkte vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Tento Android bez hanby ukradol iPhonu Dynamic Island. Pozrite sa, čo dokáže
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJidownloadblog.com
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here