AirTag a jeho oficiálna cena

Hoci bol rozmerovo najmenší, mnohí ho považujú za najzaujímavejšiu vec, akú predstavila spoločnosť Apple na prvom tohtoročnom online evente.

Lokalizátor AirTag nájde stratené kľúče, peňaženku, kabelku či cestovnú tašku a upozorní na ňu pomocou zvuku, ktorý vie vysielať až po dobu troch dní. Samozrejme, drobné zariadenie uvidíte aj na mape pomocou aplikácie Nájsť, a pokiaľ vlastníte iPhone s ultraširokopásmovým čipom U1 Wideband, k dispozícii je funkcia Precision Finding.

Zariadenie si môžete oficiálne predobjednať u autorizovaného predajcu m:zone, ktorý ponúka dve varianty jeho balenia. V tom základnom nájdete len jeden AirTag a zaplatíte zaň 35,00 € a v drahšom nájdete až štyri AirTagy a zaplatíte 119,00 €.

Upozorňujeme aj na originálne prívesky, kde si vyberiete z viacerých farieb aj materiálov. Základný AirTag Loop s polyuretánovým pútkom vás bude stáť 35,00 €, drahší AirTag Leather Loop s koženým putkom 45,00 € a prívesok na kľúče AirTag Leather Key Ring 39,00 €.

Fialový iPhone 12

Malým a nečakaným bonusom jarnej prezentácie bol príchod fialového iPhonu 12 a iPhonu 12 mini, ktorý doplnil ponuku odteraz už šiestich farebných prevedení.

Autorizovaný predajca m:zone naň spustil predobjednávky, pričom si ho dokonca môžete zaobstarať v akcii s -5 % až -7 % zvýhodnením v závislosti od veľkosti a pamäťovej verzie. V najlepšom prípade ušetríte cca 70 €. Pozrite si celú ponuku na tomto odkaze.

iMac 24″, iPad Pro 2021 (M1) a nová Apple TV už čoskoro

Na záver informácia, ktorá vás takisto určite zaujíma. Nový iMac 24″, iPad Pro (M1) 2021 a Apple TV4K sa dostanú do predaja už čoskoro. Autorizovaný predajca m:zone spustí predobjednávky na svojej internetovej stránke 30. apríla o 14:00 hodine. Ku novinkám sa tak môžete dostať medzi prvými na Slovensku.

Zostaňte teda naladení, sledujte nás naďalej a my vás budeme informovať o všetkým aktualitách.

Článok vznikol v spolupráci s našim partnerom, spoločnosťou m:zone. Ďakujeme za podporu!

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú developerskú beta verziu macOS Monterey 12.2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.