Hoci je iTunes na Macoch takpovediac aplikáciou minulosti, na Windowse ju stále využíva mnoho majiteľov iPhonov a iných Apple zariadení. Jablková spoločnosť dnes vydala aktualizáciu iTunes 12.12.4 pre systém Windows, pričom nová verzia softvéru obsahuje niekoľko bezpečnostných opráv na odstránenie zraniteľností. Apple ju preto odporúča nainštalovať všetkým používateľom.

Prečítajte si tiež  Toto sú 4 funkcie, ktoré má Apple Music na Androide a na iOS nie. Poznáme aj dôvod

Podľa dokumentu bezpečnostnej podpory spoločnosti Apple pre novú verziu iTunes v systéme Windows obsahuje opravy pre AppleGraphicsControl, ImageIO, Mobile Device Service, WebKit a ďalšie drobné zmeny. Update sa tiež týka niekoľkých bug fixov, ktoré mohli spôsobovať problémy s kompatibilitou a padaním aplikácie.

Apple neuviedlo, že tieto zraniteľnosti boli nájdené náhodou a neboli hlásené, no ak je to možné, používatelia iTunes pre Windows by mali aj tak aktualizovať na najnovšiu verziu. Ak však očakávate zmeny týkajúce sa užívateľského rozhrania alebo nové funkcie, sklameme vás. Aktualizácia je plne sústredená na zmeny „pod kapotou“.

Zdroj: MacRumors

Aplikáciu iTunes pre Windows si môžete stiahnuť z virtuálneho obchodu Microsoft Store alebo z oficiálnej webovej stránky spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -