V spoločnosti Apple pracuje skutočne talentovaný marketingový tím. Reklamy, ktoré firma zdieľa, sú nápadité a originálne. Dnes sa na YouTube objavilo dvojminútové video, ktoré prezentuje AirPods Pro. Pozrite sa aký je život s funkciou aktívneho potláčania okolitého zvuku.

Pozrite sa na novú, geniálnu reklamu na AirPods Pro!

Ak máte radi kreativitu, tak ste na správnom mieste. Apple vždy myslelo na to, ako robiť veci inak. Dnes na svojom YouTube kanále zdieľalo nové video, respektíve reklamu, ktorá sa volá „Snap“. Cieľom je divákovi odprezentovať nové slúchadlá AirPods Pro.

Tie sú na trhu stále populárnejšie. Firma tu apeluje predovšetkým na funkciu, ktorá je schopná aktívne potláčať okolité zvuky. Tak isto tu máte ale aj akýsi režim „priehľadnosti“, takže kedykoľvek chcete, môžete byť v bližšom kontakte so svetom a popritom počúvať hudbu.

Pozrite sa na novú, geniálnu reklamu na AirPods Pro!
Pozrite sa na novú, geniálnu reklamu na AirPods Pro!

V reklame sa spoločnosť snaží upútať diváka predovšetkým tým, aký veľký rozdiel je používanie novej funkcie, oproti počúvaniu hudby v bežnom režime, kedy je deaktivovaná. Človek vníma tóny a kvalitu zvuku úplne iným spôsobom a vôbec nič ho pri tom neruší.

Je jedno či sedí v autobuse, alebo sa prechádza po rušnej ulici. Akonáhle však potrebuje, stačí prepnúť režim a okamžite viete o všetkom, čo sa práve deje okolo vás. Pokiaľ máte slúchadlá AirPods Pro, napíšte nám do komentára, či ste s tým, ako fungujú naozaj spokojní.

https://youtu.be/tn837tG2cxA
Prečítajte si tiež  Kúpte si iPhone 15 Pro Max zo zlata: Jeho cena je extréma
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.