Náhlavná súprava Apple Vision Pro je oficiálne v predaji a správy o tomto revolučnom zariadení doslova zaplavili technologický svet. Prvé tisícky zákazníkov sa dočkali headsetu už koncom minulého týždňa, kým ostatní na svoje objednávky ešte stále čakajú.

Ako určite viete, náhlavná súprava je zatiaľ oficiálne dostupná iba na území USA. Vision Pro sa však napriek tomu ukázal aj na niekoľkých unboxing videách u našich západných bratov. my sme pre vás vybrali niekoľko videí, v ktorých sa môžete pozrieť na balenie a prvé dojmy z tohoto revolučného produktu.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Takto vyzerá unboxing súpravy Apple Vision Pro

S prvým českým unboxingom vyrukoval niekdajší parťák Petra Máru, ktorým je Jan Brezina. Vo svojom videu ukazuje a hodnotí nie len samostatný headset, ale aj cestovný case, ktorý sa predáva za 199.00 dolárov.

O druhý príspevok do tejto kategórie sa postaral youtuber Jon Morianek, ktorý okrem samotného unboxingu načal aj tému, či sa Apple Vision Pro vôbec oplatí kupovať.

V jednotlivých videách sa môžete pozrieť na vyhotovenie náhlavnej súpravy, na formu balenia, ktorá je dokonalým rukopisom spoločnosti Apple a na hromadu ďalších zaujímavostí o zariadení.

Podľa prvých dojmov známych youtuberov a novinárov odštartoval príchod Vision Pro novú etapu jablkovej spoločnosti, s čím samozrejme súhlasíme aj my. Dvere virtuálnej a rozšírenej reality sú však zatiaľ iba pootvorené a preto uvidíme, ako cez ne Apple vykročí v najbližších mesiacoch.

Prečítajte si tiež  Na Apple Vision Pro si užijete viac ako 600 aplikácií. Toto sú tie najlepšie

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -