Pokiaľ chcete byť originálnym a zároveň nechcete aby sa vám nabíjací box poškodil pádom na zem ste na správnej adrese. Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago. Produkt dokáže krabičku perfektne a štýlovo ochrániť.

Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago.

Firma Elago je vo svete známa predovšetkým vďaka svojmu dizajnu. Využíva naň rôzne staré produkty od Apple, ktoré dokáže „pretransformovať“ do nejakého obalu alebo iného príslušenstva. Všetko samozrejme pre moderné produkty od jablkovej spoločnosti.

- Reklama -

Elago si samozrejme dáva veľký pozor aj na to aby pri tom neporušilo žiadne patenty Applu. Nikde sa tu teda nevyskytujú úplne rovnaké fonty v textoch či napríklad logá spoločnosti. Ako sa však ukazuje, ikonické tvary, špeciálne pre ochranné púzdra krabičky, na nabíjanie AirPods sa asi ťažko patentujú. No a tu využil výrobca Elago takú menšiu dieru na trhu.

Nový obal, na ktorom nájdeme ikonické koliesko z legendárneho iPodu začala spoločnosť predávať len dneska. Jeho názov je tak trochu zvláštny „AW6“. Na druhú stranu si ale myslíme, že celkový nápad ale aj prevedenie je veľmi dobré.

Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago. - svetapple.sk
Púzdro pripomína ikonický iPod – svetapple.sk

iPod bolo zariadenie, ktoré priamo súviselo s hudbou. AirPods či AirPods 2 sú tiež produktom s týmto účelom. Predávajú sa však v čase, kedy už klasické iPody „vymreli“ a premiestnili sa do našich iPhonov, iPadov či Apple Watch.

Nové púzdro je vyrobené z kvalitného silikónu. To znamená, že elegantnú bielu krabičku na nabíjanie neochráni len pred škrabancami ale aj pádmi stredného rozsahu či celkovým poškodením plastu (praskliny a podobne).

Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago. - svetapple.sk
S nabíjaním nebudete mať vôbec žiaden problém – svetapple.sk

Obal si môžete zakúpiť dokonca v dvoch variantoch. Jeden je originálny „bielo-sivý“ a druhý potom čierno-červený. Musíme povedať, že obe tieto kombinácie vyzerajú absolútne špičkovo a elegantne. Ku krabičke sa veľmi hodia.

Samozrejmosťou je aj viditeľná zelená LED dióda, ktorá na púzdre indikuje stav nabitia, možnosť púzdro položiť na Qi podložku s tým, že bude fungovať a tiež možnosť napojiť ho cez otvor na lightning kábel.

Pokiaľ vás zaujíma cena tohto produktu spoločnosť si ho cení na 12,99$. Nie je to síce najmenej ale niečo podobné nikde inde nezoženiete. Je to teda originálny nápad a možno darček pod vianočný stromček.

Čo poviete na tento obal vy? Zapáčil sa vám alebo by ste radšej ostali pri čistej krabičke bez ochrany?

Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago. - svetapple.sk
Pozrite sa na toto geniálne púzdro pre AirPods od spoločnosti Elago. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.