Jablková spoločnosť pred niekoľkými hodinami predstavila nové slúchadlá AirPods Pro a tiež iOS 13.2. No a na to aby ste si mohli novinku lepšie predstaviť, umožnila nám ju pozrieť. Pozrite si AirPods Pro “naživo” v rozšírenej realite. Trvá to pár sekúnd

Pozrite si AirPods Pro “naživo” v rozšírenej realite.

Apple už predstavilo nové slúchadlá, na ktoré sme čakali niekoľko týždňov. AirPods Pro sú tu so všetkými svojimi technológiami ako je redukcia šumu či kvalitnejšie audio. Ich dizajn je síce podobný súčasným AirPods v základných prvkoch avšak tvarovo sú úplne iné.

No a ak si ich chcete lepšie pozrieť, pomôžeme vám. Vlastne vám tak úplne nepomôže my ako samotné Apple. To sa rozhodlo, že využije rozšírenú realitu na to aby ste si ich mohli pozrieť cez vaše mobilné zariadenie v 3D povedzme aj doma v obývačke na stole. Všetko samozrejme hneď a nepotrebujete vôbec nič inštalovať.

Stačí ak zájdete na oficiálnu stránku Apple, konkrétne do sekcie nových AirPods Pro. Tu sa dozviete všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť. Okrem toho však na samotnom spodku stránky nájdete aj možnosť pozrieť si ich pomocou AR.

- Reklama -

Akonáhle možnosť vyberiete, trvá to sotva niekoľko sekúnd, kým sa vám “načítajú” do fotoaparátu po tom ako sa s telefónom zorientujete v priestore. Potom si už môžete AirPods prezerať koľko len chcete so všetkých možných uhlov. Jednoduchým dotykom ich môžete presúvať po ploche displeja a pomocou gesta zväčšenie/zmenšenie aj zmeniť ich veľkosť. Cô poviete na dizajn? Beriete ich?

Pozrite si AirPods Pro "naživo" v rozšírenej realite. Urobíte to behom minútky.  - svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here