Spoločnosť Apple zverejnila novú vianočnú reklamu s názvom „Share the Joy„, v ktorej prezentuje možnosti zdieľania zvuku. Tie sú k dispozícii v nových slúchadlách AirPods Pro.

Reklama zobrazuje dvoch ľudí, ktorí počúvajú pieseň „PUFF“ od Bhaviho a Bizarrapa a behajú po meste spolu s bezdrôtovými slúchadlami. Okrem toho uvidíte aj zaujímavé akrobatické kúsky a samozrejme množstvo špeciálnych efektov.

Počas 90-sekundového videa sa v rámci vianočnej tematiky v oblaku snehu strácajú rôzne predmety a nakoniec aj samotný pár. Reklama je optimistickejšia ako v predchádzajúcich rokoch. „Zdieľajte radosť z Vianoc zdieľaním zvuku v slúchadlách AirPods Pro,“ píše Apple v popise videa.

Zdieľanie zvuku je kompatibilné so všetkými modelmi AirPods, AirPods Pro a AirPods Max, ako aj s vybranými slúchadlami Beats.

Nové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie kúpite v zľave aj na e-shope iSpot. Hoci sa zariadenie normálne predáva od 299 €, tento predajca ich ponúka za 280 €. Dopravu budete mať navyše úplne zadarmo.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple Watch, AirPods a iPad sú medzi TOP 10 zariadeniami z posledného desaťročia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -