Spoločnosť Apple zverejnila novú vianočnú reklamu s názvom „Share the Joy„, v ktorej prezentuje možnosti zdieľania zvuku. Tie sú k dispozícii v nových slúchadlách AirPods Pro.

Reklama zobrazuje dvoch ľudí, ktorí počúvajú pieseň „PUFF“ od Bhaviho a Bizarrapa a behajú po meste spolu s bezdrôtovými slúchadlami. Okrem toho uvidíte aj zaujímavé akrobatické kúsky a samozrejme množstvo špeciálnych efektov.

Počas 90-sekundového videa sa v rámci vianočnej tematiky v oblaku snehu strácajú rôzne predmety a nakoniec aj samotný pár. Reklama je optimistickejšia ako v predchádzajúcich rokoch. „Zdieľajte radosť z Vianoc zdieľaním zvuku v slúchadlách AirPods Pro,“ píše Apple v popise videa.

Zdieľanie zvuku je kompatibilné so všetkými modelmi AirPods, AirPods Pro a AirPods Max, ako aj s vybranými slúchadlami Beats.

Nové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie kúpite v zľave aj na e-shope iSpot. Hoci sa zariadenie normálne predáva od 299 €, tento predajca ich ponúka za 280 €. Dopravu budete mať navyše úplne zadarmo.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na dychberúce zábery vo filme, ktorý bol natočený na iPhone 14 Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -