Apple sa rozbehlo so svojou platformou Apple TV+ naozaj zhurta. Ešte minulý rok uviedlo seriál „Servant“, ktorý skončil len teraz v januári. 10 prevažne polhodinových epizód bolo naozaj mystických a napínavých. Pozrite sa na nové video, ktoré hovorí o význame jedla v tomto seriáli.

Pozrite si video o jednom z najzvláštnejších seriálov na Apple TV+

Ak by sme mali vybrať najzvláštnejší a najtajomnejší seriál na platforme Apple TV+, určite by to bolo Servant. Veľmi sa nám páčilo spracovanie a samozrejme jedinečný dej. Príbeh hovoril o manželskom páre, ktorý prišiel o dieťa a vrámci terapie začal požívať bábiku. Do svojho domu si zaobstarali pestúnku, no a v tom sa začali diať čudné veci. Z bábiky sa stalo živé dieťa.

- Reklama -

Za všetkým stojí dvojica režisérov M. Night Shyamalan a Tony Basgallop. Obaja sa v novom videu rozhodli divákom priblížiť význam jedla, ktoré celé dielo sprevádzalo prakticky od začiatku. Vo videu sa okrem iného dozviete aj to, aké jedlo vo vás môže vyvolať emócie. Radi by sme ešte dodali, že seriál už stihol mať aj prvý konflikt z iným dielom, ktoré údajne skopírovalo.

„Servant“ bude nový seriál v Apple TV+. Pozrite si trailer, ktorý firma zverejnila.
Pozrite si video o jednom z najzvláštnejších seriálov na Apple TV+ – svetapple.sk

Pokiaľ ste „Servant“ ešte nevideli, mali by ste vedieť, že v ňom hrá Toby Kebbell, ktorý stvárňuje postavu Seana (otec). Jeho profesia je kuchár a so seriálom sa spája prakticky neustále. Zvláštna pestúnka počas seriálu značne ovplyvní aj Seanové vnímanie chuti. Pokiaľ vás video zaujalo určite vám odporúčame, aby ste si pozreli aj samotné dielo.

Stojí to za to. O úspechu hovorí koniec koncov aj fakt, že jablková spoločnosť už natáča druhú sériu. To, kedy sa jej ale dočkáme stále nevieme. Nechajme sa teda prekvapiť tým, ako sa bude „Servant“ vyvíjať v blízkej budúcnosti.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.