Pokiaľ ste včera nestihli konferenciu, pretože ste práve mali inú prácu prípadne ste na to celé zabudli, firma rep vás pripravila rýchle video, v ktorom ju celú zhrnula. Pozrite si včerajší Apple Event v 2 minútovom videu.

Pozrite si včerajší Apple Event v 2 minútovom videu.

Včerajšia konferencia trvala 1 hodinu a 42 minút. Mohli sme na nej vidieť množstvo noviniek. Hodinky Apple Watch dostali úplne nový, vylepšený always-on display, klasický „lacný“ iPady výkonnejší procesor a väčší nie 9,7″ ale po novom 10,2″ Retina displej. Prišili samozrejme aj úplne nové iPhony. Základným modelom je ten s označením 11 a cenovkou len 699$ za 64GB verziu. Toto zariadenie je pri tom plné najnovších technológii a pre používateľa bude určite veľkým lákadlom.

- Reklama -

Tým hlavným bodom programu bol ale iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max určený hlavne pre profesionálnych používateľov. Zariadenie prináša dokonalý XDR Super Retina displej, 3 fotoaparáty na zadnej strane s ktorými natočíte video ako s profesionálnymi zrkadlovkami či kamerami, novší dizajn, nové farebné prevedenia, extrémne výkonný procesor či napríklad lepšiu 4 hodinovú, respektíve 5 hodinovú výdrž batérie.

Všetko v 2 minútach

Ak ste včerajšiu konferenciu nestihli, zabudli alebo ste len nemali čas ju pozerať, Apple hneď po jej ukončení nahralo takýto jednoduchý zostrih všetkého čo sa vlastne stalo na YouTube. Zostrih má len 2 minúty a obsahuje prakticky všetko dôležité z včerajšieho večera.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.