Technologický svet sa v roku 2023 zásadným spôsobom zmenil, hoci sa to možno na prvý pohľad nezdá. Do popredia vstúpili technológie umelej inteligencie, ktoré nám zo dňa na deň zmenili spôsob práce a otvorili nové možnosti, pomocou ktorých vieme vykonávať určité činnosti oveľa efektívnejšie a rýchlejšie.

Samotná spoločnosť Apple inovovala v uplynulých mesiacoch množstvo svojich hardvérových aj softvérových produktov, medzi ktorými nechýbal iPhone, AirPods, Apple Watch a ani Mac, no tak trochu zabudla na tablety iPad, ktorých veľká modernizácia je naplánovaná až na začiatok roka 2024. Nevadí, aspoň sa máme na čo tešiť.

Celkovo teda môžeme zhodnotiť rok 2023, ako veľmi prínosný nie len zo strany cupertinského giganta, ale hlavne zo strany celého technologického priemyslu, ktorý opäť potvrdil, že inovácie prichádzajú rýchlosťou svetla.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Veríme, že rok 2024 sa bude niesť v podobnom duchu a hlavne spoločnosť Apple konečne predstaví svoju prvú generatívnu umelú inteligenciu, ktorá by mohla byť súčasťou operačného systému iOS 18. Jej konkurencia, ako napríklad spoločnosť Samsung, ju už totiž má a tak firma nemôže zostať v tomto smere pozadu.

Zároveň vám touto cestou chceme poďakovať za vašu priazeň v roku 2023 a už teraz sa tešíme na to, ako budeme spoločne pokračovať v roku 2024 a budovať najväčší Apple magazín so zameraním na moderné technológie, ktoré hýbu svetom.

Prajeme vám, aby ste si v nasledujúcich dvanástich mesiacoch splnili všetky svoje želania, dosiahli potrebné úspechy a hlavne, aby ste boli zdraví. Tak šťastný nový rok! 🥂

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple aktualizovalo Mac mini. Pozrite sa čo je nové.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -