Ak si myslíte, že všetky produkty na ktorých Apple pracuje predstavujú revolučné zariadenia, sklameme vás. Najnovším produktom z dielne jablkovej firmy bude síce užitočný, no nie až tak dychberúci duálny adaptér pre káble s konektorom USB-C.

Prečítajte si tiež  Apple pripravuje novú 35 W nabíjačku s dvoma USB-C prípojkami

Spoločnosť ChargerLAB dnes zdieľala údajné obrázky nevydaného 35W napájacieho adaptéra Apple s dvoma portami USB-C a poskytla prvý pohľad na potenciálny dizajn príslušenstva. Obrázky naznačujú, že nabíjačka bude mať kompaktný dizajn s portami USB-C vedľa seba, sklopnými hrotmi a kruhovými výčnelkami, ktoré by poskytovali dodatočné uchopenie pri vyberaní nabíjačky zo zásuvky.

Napájanie 35 W by bolo vhodné na nabíjanie širokej škály zariadení Apple ako sú iPhony, iPady, ale aj najnovší MacBook Air alebo HomePod mini. Na obrázkoch sa síce neukázalo príslušenstvo určené pre európsky trh no je možné predpokladať, že príslušenstvo navrhnuté pre náš trh bude veľmi podobné.

K tomuto oznamu sa vyjadril aj jeden z najpresnejších analytikov, Ming-Chi Kuo, ktorý uviedol, že nabíjačka bude využívať technológiu nitridu gália (GaN). Vďaka nej bude nabíjačka menšia, ľahšia a energeticky účinnejšia ako nabíjačky na báze kremíka. Spoločnosť Apple vydala svoju prvú nabíjačku GaN minulý rok v podobe 140W napájacieho adaptéra USB-C pre 16″ MacBook Pro.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.