Spoločnosť Apple predstavila minulý pondelok 18. októbra nové počítače MacBook Pro 14″ a 16″ ale aj AirPods 3. generácie.

Zariadenie získalo prepracovaný dizajn, novú nabíjaciu krabičku a taktiež viacero zaujímavých funkcií. Do predaja vstúpilo v priebehu dnešného dňa.

Aj vďaka tomu sa na internete už stihli objaviť mnohé unboxing videá či recenzie, ktoré rozoberajú AirPods 3. generácie do detailov. Už na prvý pohľad je jasné, že pripomínajú viac AirPods Pro ako AirPods 2. generácie, ktoré zostali v ponuke ako úplne najlacnejší model.

Chýbajú tu ale silikónové špunty do uší, ktoré pomáhajú na drahších slúchadlách lepšie tlmiť zvuk a spolupracujú s technológiu aktívneho potláčania okolitých zvukov (ANC).

Na strane druhej, nie každý používateľ je fanúšikom tohto riešenia a veľa ľudí preferuje práve plastové slúchadlá. Pre tých budú AirPods 3 ako stvorené.

AirPods 3 už kúpite aj na Slovensku 

Novinku nabijete hneď troma spôsobmi a to buď cez Lightning, Qi podložku alebo MagSafe konektor. Apple toto vylepšenie potichu prinieslo aj pre AirPods Pro.

Prečítajte si tiež  AirPods 3. generácie nebudú kompatibilné s každým iPhonom

Slúchadlá a nabíjacie púzdro sú navyše do istej miery odolné voči vode a potu, takže sa nemusíte báť poškodenia ak s nimi zmoknete alebo budete vykonávať náročné športové aktivity.

Slúchadlá si môžete od dnešného dňa zaobstarať aj na Slovensku, pričom ich cena štartuje na úrovni 199,00 €. Nachádza sa tak presne medzi AirPods Pro a AirPods druhej generácie. Budete ich budúcim majiteľom?

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -