AirPods 3 prinášajú v porovnaní s minulou generáciou entru-modelu slúchadiel niekoľko zaujímavých vylepšení. Novinky sa však dočkalo aj nabíjacie puzdro, ktoré prináša vodeodolnosť triedy IPX4 proti potu a vode rovnako ako samotné slúchadlá.

Prvými slúchadlami z jablkového portfólia, ktoré touto vychytávkou disponovali, boli AirPods Pro. V ich prípade sú však odolné voči vode iba slúchadlá, nie nabíjacie puzdro. AirPods 3 si tak v tejto kategórii ukradli prvenstvo.

AirPods Pro MagSafe

Je však dôležité upozorniť na fakt, že slúchadlá ani charging case nie sú vodotesné. Zariadenie je schopné odolať špliechajúcej vode, stekajúcemu potu alebo dažďu, no pod súvislým tokom vody im hrozí poškodenie. Okrem odolnosti voči vode sa nabíjacie puzdro dočkalo aj MagSafe nabíjania po vzore iPhonov z modelovej rady 12 a 13.

Prečítajte si tiež  Apple je na objednávky nových AirPods poriadne pripravené. Čakacia doba bude výrazne kratšia

Refresh ako sa patrí

AirPods 3 síce nepriniesli rovnaké funkcie ako prémiovejšie AirPody Pro alebo high-endové AirPods Max, no nová generácia sa opäť o niečo posunula.

Nové slúchadlá disponujú kratšími stonkami, pričom v porovnaní s Pro modelom chýbajú gumené štuple do uší. Apple zapracovalo na vylepšenej podpore basov vďaka low distortion driveru a novému adaptívnemu ekvalizéru. Samozrejmosťou je Spatial Audio starajúce sa o priestorový zvuk a dotykové Force Sensor ovládanie.

Nové AirPods 3. generácie obdržali aj lepšiu výdrž batérie, takže s puzdrom vám vydržia až neuveriteľných 30 hodín. Ak sa vám počas počúvania hudby či podcastov slúchadlá vybijú, za 5 minút v puzdre si ich nabijete až na jednu hodinu.

Čo hovoríte na AirPods tretej generácie? Chystáte sa zaobstarať si nové slúchadlá alebo na vás toto zariadenie neurobilo ten správny dojem? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -