Apple s pridávaním obsahu do svojej streamovacej služby rozhodne nezaháľa a my sa preto už čoskoro dočkáme ďalšieho prídavku. Pokračovania sa tentokrát dočká seriál Truth Be Told, ktorý prináša nový trailer pre druhú sériu.

Dramatická séria, v ktorej sa predstaví Octavia Spencer a Kate Hudson sa vráti na naše obrazovky už o necelý mesiac. Premiérová epizóda je naplánovaná na 20. augusta, pričom nové časti budú vychádzať v týždňových cykloch každý piatok.

- Reklama -

Dej seriálu položený na základe novely od Kathleen Barber uchvátil aj samotnú autorku. Podľa nej je seriál dokonalým odzrkadlením americkej obsesie týkajúcej sa podcastov na tému „true crime“, ktoré sa v posledných rokoch tešia ohromnej popularite.

Truth Be Told

Jablková filmovo-seriálová knižnica opäť naberá na obrátkach. V najbližších mesiacoch sa môžeme teiť aj na minisériu The Shrink Next Door s Willom Ferellom a Paulom Ruddom, alebo drama komédiu Mr. Corman, kde sa vedúcej úlohy chopil Joseph Gordon-Lewitt. Vychutnajte si nový trailer k druhej sérii seriálu Truth Be Told v nasledujúcom videu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.