Obľúbené aplikácie a služby z dielne jablkovej spoločnosti si užijeme na ďalšej platforme. Spoločnosť Microsoft dnes oznámila, že aplikácie Apple Music a Apple TV budú na zariadeniach so systémom Windows k dispozícii už budúci rok. Okrem toho sa používatelia Windowsu dočkajú aj integrácie možnosti iCloud Photos, ktorá bude zasadená do aplikácie Fotografie na zariadeniach so systémom Windows 11 a to ešte tento rok.

Prečítajte si tiež  Apple Music dostáva podporu pre ďalšiu platformu. Službu si užijeme už aj na Xboxe

Samostatné aplikácie Apple Music a Apple TV poskytnú používateľom systému Windows oveľa lepší zážitok z používania ako doteraz. V súčasnosti musia používatelia systému Windows pristupovať k streamovacej službe Apple TV+ cez webový prehliadač, podobne ako v prípade Netflixu. Aby toho nebolo málo, služba Apple Music je dostupná taktiež na webe alebo v zastaranej aplikácii iTunes pre Windows. Microsoft uviedol, že náhľady oboch aplikácií budú k dispozícii v obchode Microsoft Store už čoskoro.

Integrácia aplikácie iCloud Photos umožní používateľom iPhonov prístup ku všetkým ich fotografiám v aplikácii Fotky v systéme Windows 11. Microsoft uvádza, že používatelia si jednoducho stiahnu aplikáciu iCloud for Windows z obchodu Microsoft Store, povolia synchronizáciu iCloud Photos a fotografie sa v aplikácii zobrazia automaticky.

Rozhranie Apple Music na konzole Xbox
Zdroj: Microsoft Blog

Okrem toho sme Vám včera priniesli informáciu, že aplikácia Apple Music bola spustená aj na konzolách Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One a umožňuje predplatiteľom počúvať hudbu aj na pozadí počas hrania hier. Viac sa môžete dočítať v článku venovanom tejto téme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -