Spoločnosť Apple dnes vydala aktualizovaný firmvér pre nabíjačku MagSafe, ktorá je kompatibilná s iPhonom 12 a iPhonom 13. Toto príslušenstvo bolo pôvodne predstavené ešte na jeseň 2020 a už predtým sa dočkalo minimálne jednej aktualizácie firmvéru.

Keďže updaty tohto druhu sa vykonávajú bezdrôtovo, spoločnosť Apple neposkytuje bližšie poznámky k ich vydaniu. Aj to je dôvod, prečo nevieme, aké presne chyby a nedostatky firmvér rieši a opravuje.

Neexistuje dokonca ani jednoznačný spôsob aktualizácie firmvéru nabíjačky MagSafe. Čo však vieme je minimálne to, že na to aby sa celý proces spustil musí byť príslušenstvo pripojené k iPhonu.

Aby toho nebolo málo, spoločnosť Apple aktualizovala aj firmvér MagSafe batériovej súpravy. Číslo zostavy je 2.5.b.0, pričom predtým bolo 2.0.2c.0.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.