Zakladateľ spoločnosti Apple, Steve Jobs nás navždy opustil ešte v roku 2011, kedy podľahol zákernej rakovine pankreasu. Odvtedy sa tu a tam objaví nejaká fotka človeka, ktorý sa na zakladateľa spoločnosti Apple nápadne podobá. Teraz však prišla jedna fotka, pri ktorej sa mnohí reálne zamýšľajú nad tým, či je Steve Jobs nažive. Pozrite sa sami.

Steve Jobs nažive? Vraj žije v Egypte

Na Reedite sa teraz objavila šialená teória o tom, že Steve Jobs stále žije. Každý by určite veľmi rýchlo toto tvrdenie vyvrátil, keby nebola k tejto teórii priložená aj fotografia ako dôkaz. Tu sem zavesil istý Ahmed Basyouneyen. Tá zachytáva muža, ktorý by mohol byť pokojne Stevom Jobsom. Samozrejme, že sa na neho skôr iba podobá.

Diskutujúci hneď začali špekulovať nad tým, či Steve len nepredstieral svoju smrť aby si konečne mohol odpočinúť od spoločnosti Apple. Takáto teória síce na prvý pohľad nepripadá v úvahu ale prečo nie. Jobs bol dosť šialený na to aby niečo podobné uskutočnil. Ľudia si navyše myslia, že ide o zakladateľa Applu aj kvôli jeho typickému štýlu sedenia, ktorý má muž na fotke úplne rovnaký. Na druhú stranu na ruke nemá inteligentné hodinky od Apple.

Ide o produkt, ktorý by určite aj Steve ocenil a rád by ho používal. Diskutéri na Reedite však tvrdia, že Apple Watch nepoužíva preto aby sa mohol lepšie kamuflovať. Toto je síce logické tvrdenie avšak myslíme si, že keby sa chce Steve Jobs kamuflovať, pravdepodobne by zmenil aj svoj typický výzor ako vlasy, fúzy a hlavne ikonické okuliare.

Nie, nemyslíme si, že táto konšpiračná teória je pravdivá

Samozrejme boli by sme šťastní keby Steve Jobs stále žil. Myšlienka toho, že sa tento vizionár opäť vráti do Applu je skutočne lukratívna a myslíme si, že by aj firma dostala celkom nový nádych. Na druhú stranu ale aj keby stále niekde inde žil, pravdepodobne by mal na to dôvod. Nie sme si však istí, či bola Jobsová vysnívaná krajina práve Egypt. Jednoducho náš názor je taký, že je smrť určite fingovaná nebola.

Jeho zdravotný stav sa evidentne postupom času zhoršoval čo bolo vidieť aj vrámci Keynotes (Steve bol omnoho chudší a menil sa mu hlas). Tým najdôležitejším je ale práve odpoveď na otázku, prečo by vôbec z Applu odchádzal? Steve firmu miloval. Obetoval jej všetko a keď z nej odišiel, celý život sa snažil o to aby ju mohol nejakým spôsobom získať späť. Bolo to niečo, čo ho napĺňalo. Bolo to jeho „dieťa“. Takéto rozhodnutie zmiznúť je teda viac ako nelogické a Steve by si možno zaslúžil trochu pokoja…

Prečítajte si tiež  Spotify priniesol nový dizajn aplikácie pre iOS!
Steve Jobs nažive? Niekto je presvedčený, že predstieral smrť a teraz žije v Egypte. - svetapple.sk
Steve Jobs nažive? Niekto je presvedčený, že predstieral smrť a teraz žije v Egypte. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJidropnews.com
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here