Nie je úplne bežné, aby spoločnosť Apple rozdávala hardvér zadarmo. Noví predplatitelia študentského plánu Apple Music ale teraz môžu získať pár slúchadiel Beats Flex v hodnote 42,00 € úplne bezplatne.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ponuka, ktorú ako prvý zaznamenal Michael Burkhardt na Twitteri, je k dispozícii od 22. júna a umožňuje novým predplatiteľom študentského plánu Apple Music objednať si po zaplatení prvého mesiaca predplatného zariadenie od spoločnosti Beats.

Po 30 dňoch predplatného dostanú študenti s nárokom na akciu e-mail od spoločnosti Apple s pokynmi na bezplatné objednanie slúchadiel Beats Flex. Predplatitelia môžu dostať možnosť vybrať si slúchadlá vo farbe podľa vlastných preferencií, ale spoločnosť Apple môže poslať aj to, čo bude mať k dispozícii v závislosti od skladových zásob.

Slúchadlá Beats Flex v modrej farbe
Slúchadlá Beats Flex v modrej farbe Zdroj: Beats

Ako už ale tušíte, ponuka na Beats Flex zadarmo je žiaľ dostupná len v Spojených štátoch a Spojenom kráľovstve a nemožno ju kombinovať s inými ponukami Apple Music. Na Slovensku teda na túto netradičnú akciu rovno zabudnite.

Ponuku tiež nemôže využiť nikto, kto si už predtým predplatil službu Apple Music. Akcia je k dispozícii na „obmedzený čas“ bez ďalších podrobností o tom, kedy sa môže skončiť. Viac informácií nájdete v podmienkach spoločnosti Apple na tejto stránke.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -