Už od začiatku roka počúvame o tom, ako spoločnosť Apple pripravuje druhú generáciu štupľových bezdrôtových slúchadiel AirPods Pro. Zariadenie neprejde kompletnou dizajnovou a technickou zmenou ale skôr menším faceliftom. Známy leaker teraz prezradil, kedy sa ho dočkáme.

Ako uvádza vo svojej správe Mark Gurman (presnosť 88,8%) z agentúry Bloomberg, technologický gigant predstaví v roku 2021 pravdepodobne len tretiu generáciu základných AirPods. Tá by sa mohola ukázať už na septembrovom evente.

Na AirPods Pro 2. generácie sa ešte stále pracuje a aj keď sa špekulovalo o ich predstavení na konci roka 2021 (čím by nahradili po dvoch rokoch súčasný model), neustále problémy s čipmi a pandémiou koronavírusu evidentne brzdia dodávateľské reťazce.

AirPods Pro 2. generácie až v roku 2022

Airpods ProVo výsledku sa tak nových bezdrôtových slúchadiel vyššej triedy dočkáme pravdepodobne až začiatkom roka 2022 alebo v horšom prípade v jeho polovici. Po dizajnovej stránke pribudnú len drobné vizuálne zmeny, ktoré sa odzrkadlia najmä na menšom nabíjacom púzdre.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 mohol mať Touch ID. Apple ho síce testovalo, no do výroby neprešlo

AirPods Pro 2. generácie by potom mohli mať o niečo výkonnejší procesor, vylepšené funkcie (aktívna redukcia okolitých zvukov či transparentný posluch) a dokonca aj zdravotný senzor. To je však zatiaľ iba špekulácia.

Napíšte nám do komentára, či vlastníte AirPods Pro alebo AirPods (1,2. generácie) a ako ste s nimi spokojní. Plánujete nákup novších slúchadiel?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here