Apple pred malou chvíľou predstavilo sledovacie prívesky AirTag, ku ktorým vám čoskoro prinesieme samostatný článok. Zariadenie začína v USA na sume 29$ pri kúpe jedného kusu a zvýhodnené balenie so štyrmi kusmi na sume 99$. Ako už býva zvykom, ceny sú v Európe o niečo vyššie, no našťastie sa nejedná o žiadnu katastrofu.

Ešte predtým ako sa do toho pustíme treba napísať, že, slovenskí predajcovia zvyčajne kopírujú cenník rakúskeho Apple Online Store. Aj preto sme sa vybrali na jeho internetovú stránku, aby sme zistili, koľko bude stáť AirTag.

Ak si vyberiete možnosť kúpy jedného kusu, vyjsť by vás to malo presne 35€. V prípadne zvýhodnenej ponuky pri kúpe štyroch kusov zaplatíte 119€.

Nutné je tu podotknúť, že pre použitie budete potrebovať aj dodatočné príslušenstvo (prívesky), ktoré pochopiteľne nie je zadarmo. Za niektoré kúsky zaplatíte pokojne aj viac než za samotný AirTag!

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o tejto čiastke vy. Je z vášho pohľadu primeraná alebo nie?

Prečítajte si tiež  Slovenská polícia odkazuje verejnosti: Pozor, toto sú weby a účty, ktoré šíria proruskú propagandu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.