Jeden z najznámejších zamestnancov spoločnosti Apple Phil Schiller, ktorý vo firme pôsobí už od roku 1997 deaktivoval svoje konto na sociálnej sieti Twitter. Urobil tak po nedávnych kontroverzných krokoch, ktoré sa udiali na platforme rukou Elona Muska.

Schiller často využíval svoje konto na propagáciu nových produktov, služieb, softvéru a iniciatív spoločnosti Apple. Taktiež prostredníctvom neho zvykol komunikovať so zákazníkmi.

Ako však poznamenal Mark Gurman z agentúry Bloomberg (prostredníctvom Macrumors), Schillerov účet už neexistuje, pričom ešte pred pár dňami disponoval viac ako 200 000 sledovateľmi a podľa archívu bol vytvorený v novembri 2008.

Včera generálny riaditeľ Twitteru Elon Musk oznámil ďalšiu kontroverznú správu, ktorá sa týkala účtu bývalého prezidenta Donalda Trumpa a jeho obnovy po pozastavení z januára 2021.

Reklamná agentúra, ktorá spravuje marketing Apple na základe viacerých skutočností medzičasom vydala odporúčanie, aby jej zákazníci nepropagovali svoje produkty a služby na sociálnej sieti Twitter. Možno aj to stálo čiastočne za rozhodnutím Philla Shillera. Uvidíme, či sa na platformu v budúcnosti vráti.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Tieto iPhony za 300 000$ boli ukradnuté úplne zbytočne.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -