Sviatok zamilovaných je perfektnou udalosťou, ktorú využíva v rámci svojej marketingovej komunikácie aj spoločnosť Apple. Je fakt, že aj keď je ešte iba január, Valentín už klope na dvere a ak ho beriete vážne a chcete potešiť svoju polovičku, akýkoľvek produkt od Apple je celkom dobrým nápadom.

Nakoľko to v Cupertine vedia, pripravili si ku tejto udalosti špeciálnu internetovú stránku. V rámci nej si môžete pozrieť inšpiráciu na darčeky v rôznych kategóriách, ktoré zahŕňajú hudbu, zdravie, zábavu, kreativitu, fotografie alebo video.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Na Valentína nemusíte kupovať nový iPhone, poteší aj kryt alebo remienok na Apple Watch 

Apple – screenshot (Valentín už klope na dvere)

Pochopiteľne to neznamená, že darček musí byť silou mocou drahý a luxusný. Radosť môže urobiť aj obyčajné príslušenstvo v podobe krytu alebo remienku na hodinky Apple Watch.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods zachránili ľudský život. Ako sa im to podarilo?

Na Slovensku síce budete mať problém s objednaním, pretože najbližší Apple Online Store je v Česku, no ak vám sprievodca nákupov pomôže, po zariadenie alebo príslušenstvo môžete zájsť ku svojmu miestnemu resellerovi.

Zoženiete ho tam prakticky za rovnakú cenu a samozrejme s 24 mesačnou zárukou.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.