Spoločnosť Apple je preslávená pre svoje mimoriadne premyslené reklamné kampane, ktoré sú úspešné po celom svete. V rámci nich je tu jedna „špecialitka“, na ktorú sa tešíme prakticky vždy v závere roka. Technologický gigant z Cupertina má totiž krásne vianočné reklamy, no a tú tohtoročnú zverejnil len pred pár dňami.

Spoločnosť Apple v nej stavila na štvorminútový príbeh, ktorý je síce na prvý pohľad smutný a emotívny, no napokon má šťastné a veľmi príjemné zakončenie. Apple sa v reklame pre rok 2023 snažil vyobraziť rôzne charaktery a správanie ľudí, ktoré môže prameniť z toho, že sú osamelí. Zaujímavý je tiež spôsob, akým reklama rozpráva svoj príbeh.

Ide totiž o kombináciu skutočného sveta a rozprávkového sveta, ktorý je postupne zachytávaný na úplne nový iPhone 15 Pro, ktorý má jeden z najlepších fotoaparátov spomedzi konkurencie v súčasnosti.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Hoci ide o zábery natočené na smartfón a následne editované v počítači Mac, v skutočnosti to na nich vôbec nie je poznať. Je to teda ďalší dôkaz toho, že ak ste profesionál a z času na čas potrebujete niečo natočiť, nemusíte nutne siahať po technike za tisíce eur, ale postačí vám aj váš smartfón, ktorý nosíte vo vrecku. Koniec koncov, Apple naň už stihol natočiť aj októbrovú Keynote.

Aby toho nebolo málo, spoločnosť Apple ku reklame s názvom „Fuzzy Feelings“ pridala aj minútové behind the scenes video, ktoré vám ozrejmí celý postup jej vzniku.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  VR headset od Apple ponúkne podobné rozhranie ako iOS. Príchod revolučného zariadenia je za rohom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -