Český youtuber Petr Mára je vo svete Apple ako doma. Najnovšie natočil video, v ktorom sa snaží svojim divákom vysvetliť, akým spôsobom sa zmenila spoločnosť Apple za posledné roky. Verte alebo nie, že táto téma je mimoriadne zaujímavá.

Technologická spoločnosť si za posledné dve dekády prešla veľmi zaujímavým obdobím, pričom sa prestala zameriavať len na počítače Mac a niekoľko ďalších produktov, ale svoj biznis otočila úplne iným smerom a dnes predáva aj produkty ako iPhone, iPad či Apple Watch. Práve tie jej zabezpečujú obrovský úspech.

Prečítajte si tiež  iOS 16 a iPadOS 16: dátum predstavenia, podporované zariadenia a všetky očakávané novinky (aktualizované 18. 5. 2022)

Netreba však zabúdať ani na to, že zakladateľ a pôvodný generálny riaditeľ spoločnosti Apple Steve Jobs už viac ako 10 rokov nie je medzi nami a tohto giganta riadi jeho nástupca Tim Cook, ktorý to vzhľadom na celkový rast akcii robí veľmi dobre (hoci fanúšikovia často namietajú).

V tomto bode snáď len pripomenieme, že spoločnosť Apple je najhodnotnejšou technologickou spoločnosťou na svete, s aktuálnou trhovou kapitalizáciou na úrovni 2,6 bilióna amerických dolárov.

Pozrite si video pod týmto odkazom, ktoré vám povie viac o tom, ako sa zmenilo Apple a tiež o tom, aká bude budúcnosť tejto spoločnosti. Petr Mára to zhrnul skutočne dobre.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -