Spoločnosť Apple minulý rok predstavila drobný Home Pod mini (recenzia sa zobrazí po kliknutí na odkaz), ktorý okamžite zaznamenal medzi používateľmi obrovský úspech.

Z ponuky dokonca postupne vytlačil aj veľký HomePod, čo môžeme prisudzovať jeho skvelým vlastnostiam, kvalitnému prehrávaniu skladieb ale aj veľmi prívetivej cene pohybujúcej sa na úrovni 100 – 130 €.

Technologický gigant z Cupertina cíti v tomto smere veľký potenciál a aj preto už vyvíja ďalšie HomePody, ktorých sa dočkáme v najbližších mesiacoch či rokoch. V súčasnosti však potreboval mierne oživiť ponuku a tak to urobil veľmi decentným spôsobom na októbrovej prezentácii.

Pokiaľ ste ju sledovali, určite vám neuniklo, že firma ako prvý hardvérový produkt ukázala HomePod mini v nových farbách. Doposiaľ ste si tento kompaktný domáci reproduktor mohli zaobstarať iba v bielej a čiernej farbe.

3 nové farby pre HomePod mini 

Po novom je ale dostupný aj v modrej, oranžovej či žltej, pričom vo všetkých prípadoch sa okrem farby sieťky mení aj farba dotykového plastového ovládania či nabíjacieho káblika s koncovkou USB-C.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple práve predstavila HomePod mini v troch nových farbách

Ak máte radi individualizáciu, prípadne chcete kúpiť HomePod mini svojim deťom, toto je fantastická príležitosť. Apple do samotného zariadenia nepridal žiadne nové funkcie a taktiež nezmenil jeho cenu.

Pozrite si videá pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako sa vám nové varianty HomePodu mini páčia. Ktorú z nich by ste si zvolili domov vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -