Apple konferencie paria medzi najdôležitejšie udalosti každého Apple fanúšika. Preto by vám nemala újsť ani jedna a tak vám prinášame linky na WWDC 2014, kde si ju môžete v kľude pozrieť od začiatku až do konca.

Video je dostupné na YouTube a na apple.com

Nestihli ste oficiálny stream z Apple konferencie WWDC 2014? Nevadí, pokiaľ máte dve hodiny času, pondelňajší keynote si môžete pozrieť na YouTube. Ak však uprednostnujete originálnu formu, na webovej lokalite www.apple.com je video dostupné taktiež.

Čo nám spoločnosť na WWDC predstavila ?

Na tohto ročnej WWDC nám jablková spoločnosť predstavila iOS 8 a OS X 10.10 Yosemite, ktorý prešiel kompletnou zmenou v oblasti dizajnu. Okrem toho nám Apple ukázalo množstvo noviniek, vďaka ktorým môžeme vidieť akým smerom sa bude spoločnosť v budúcnosti poberať. Preto vám odporúčame sadnúť si v pohodlí domova a spraviť vlastnú mienku o predstavených operačných systémoch a novinkách.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.