Len včera sme vám priniesli článok, ktorý vyjadroval určitú neistotu ohľadom tohtoročnej WWDC 2020, z pohľadu renomovanej agentúry Bloomberg. Dnes tu máme ďalší únik. Svetoznámi leakeri tvrdia, že Apple v najbližších hodinách nepredstaví žiaden hardvér. Zameria sa tak výhradne na operačné systémy.

WWDC 2020 bez hardvéru

Ak ste sa tešili na nový iMac, AirPods Studio, Apple TV4K či MacBook Air s ARM procesorom, pravdepodobne budete musieť ešte chvíľu počkať. Leakeri z celého sveta, ktorí tieto produkty predpovedali zmenili svoje názory len niekoľko hodín pred konferenciou.

Jedná sa konkrétne o mená ako Jon Prosser či Max Weinbach. Tí sa mýlia málokedy. Čerstvé informácie zverejnili prostredníctvom svojich Twitter účtov.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Aj napriek tomu, že počas posledných rokov cupertinský gigant predstavoval na WWDC počítače, displeje či napríklad HomePod, tentokrát to môže byť iné. Stále však netreba brať túto informáciu na 100% „vážne“. Práve Max Weinbach sa vo svojej rannej predpovedi vyjadril, že sám verí v to, že tu nejaká hardvérová novinka predsa len bude…

Nechajme sa teda radšej prekvapiť a na vlastné oči si pozrime, čo nám dnes spoločnosť Apple predstaví. Aby ste to nepremeškali, na záver dopĺňame informáciu, že WWDC 2020 začína o 19:00 nášho času. V tomto článku nájdete všetky možné spôsoby, ako ju sledovať v rámci viacerých platforiem. Čo očakávate vy?

Prečítajte si tiež  Toto sú všetky novinky v iOS 14 beta 7. Pozrite sa na ne v našom článku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -