Pokiaľ hľadáte lacnú alternatívu za ináč veľmi drahé AirPods Pro od spoločnosti Apple, dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré by ste v ponuke predajcov určite nemali prehliadnuť. Xiaomi Redmi Buds 4 majú prémiový dizajn aj funkcie vrátane ANC, no predávajú sa až nepochopiteľne lacno. Ide o slúchadlá, ktoré Slováci veľmi radi nakupujú.

Zariadenie sa v prvom rade spolieha na 10 mm meniče a na rozdiel od AirPods Pro dokáže bez problémov prehrávať aj skladby v Hi-Fi kvalite. To je obrovská výhoda na strane Xiaomi Redmi Buds 4. Aby toho nebolo málo, aktívne potláčanie okolitých zvukov (funkcia ANC) dokáže eliminovať až 99,3 % ruchov z vášho okolia. To znamená, že slúchadlá sú schopné utlmiť celých 43 decibelov. A to nie je málo.

A keď už sme vám prezradili niekoľko základných špecifikácií Xiaomi Redmi Buds 4, poďme sa pozrieť aj na cenu tohto zariadenia, ktorá je až neuveriteľne nízka. Zatiaľ čo výrobca slúchadlá ponúka už za 79,99 €, vy ich viete získať po kliknutí na tento odkaz len za 62 €, vďaka čomu už na tak lacnom produkte ešte čosi ušetríte. Aby ste si to vedeli lepšie porovnať, spoločnosť Apple si za AirPods Pro 2. generácie pýta oficiálne 279 €. To je skoro päťnásobne vyššia suma!

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú v zľave. Lacná alternatíva pre AirPods má ANC a podporu HiFi
Zdroj: YouTube / Paul Tech Tv (úprava redakcie)

Xiaomi Redmi Buds 4 vás pri tom nezradia ani v oblasti výdrž batérie, nakoľko vám môžu vydržať spolu s puzdrom až 36 hodín na jedno nabitie, a bez neho pokojne aj deväť hodín. Určite však oceníte aj podporu štandardu IPX4, vďaka ktorému je zariadenie odolné voči vode, či prítomnosť technológie Bluetooth 5.3.

Na záver teda napíšeme, že hoci Xiaomi Redmi Buds 4 nie sú tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá na svete, vďaka svojej špičkovej hardvérovej výbave ich určite môžeme zaradiť medzi najrozumnejšie voľby z pohľadu parametrov: cena / výkon / protihodnota. Ak sa vám tieto slúchadlá zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 62 €. Za takúto cenu nie je absolútne na mieste váhať. Rozhodnutie, ale nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Novoročný výpredaj pre COVID-19: Získajte Windows a Office za perfektné ceny. Štartujú už na hranici 7 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -