Trh s bezdrôtovými slúchadlami sa zásadným spôsobom rozrástol prekvapivo po tom, čo doň v roku 2016 vstúpila spoločnosť Apple. Tento technologický gigant sa stal lídrom v celom odvetví a v súčasnosti svoju pozíciu upevňuje pomocou nových a vylepšených modelov. Ak si chcete zaobstarať AirPods, teraz na to máte po zľave fantastickú príležitosť.

Základné AirPods ponúkajú kvalitné prehrávanie skladieb a jednoduché párovanie, ktoré si bude dobre rozumieť s akýmkoľvek iným Apple zariadením. Je jedno či vlastníte iPhone, iPad, Mac či dokonca Apple Watch. Prvotná synchronizácia trvá zvyčajne len niekoľko desiatok sekúnd a potom je konektivita viacmenej blesková. Základné AirPods majú aj dotykové ovládanie na stopkách či veľmi ergonomický dizajn. Ich tvar vychádza z klasických káblových slúchadiel EarPods, ktoré sa pred pár rokmi ponúkali ku iPhonu priamo v balení. Rovnako majú aj detekciu, ktorá sleduje, či sú práve vložené v uchu používateľa.

Základné AirPods sú vhodné pre nenáročného používateľa, ktorý hľadá bezdrôtové slúchadlá na bežné počúvanie hudby, sledovanie filmov alebo komunikáciu s okolitým svetom. Bežne sa predávajú za pomerne vysokých 159 €, avšak po kliknutí na tento odkaz AirPods kúpite za 120 €. Ušetríte teda krásnych 40 €.

Základné AirPods sú stále veľmi dobré slúchadlá 

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Slúchadlá majú spolu s nabíjacím puzdrom výdrž batérie až na úrovni 24 hodín, pričom na ich nabíjanie slúži klasický Lightning konektor. Zariadenia vydržia ako také 5 hodín prehrávania skladieb, vďaka čomu budete mať počas ich bežného používania maximálny pokoj. Veľkým bonusom je tiež podpora priestorového zvuku, ktorá vás vtiahne do deja akéhokoľvek filmu alebo seriálu. Musí ju však dané dielo podporovať.

Ak teda hľadáte bezdrôtové slúchadlá, ktoré sa veľmi jednoducho používajú, perfektne si rozumejú s Apple zariadeniami, majú optimálnu kvalitu prehrávania a dobrú výdrž batérie a v neposlednom rade vám vydržia niekoľko rokov, základná AirPods sú z nášho pohľadu ideálna voľba. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 120 € a dokonca vám nahradia aj klasické handsfree slúchadlo, pretože práve týmto spôsobom ich obrovské množstvo majiteľov používa.

A aby sme nezabudli, na Loopi.sk máme vysoko odolné a zároveň veľmi elegantné puzdrá pre základné AirPods (druhá generácia), pre AirPods 3. generácie a pre AirPods Pro. Vo všetkých prípadoch dostanete ku puzdru aj odolnú kovovú karabínu, vďaka ktorej si slúchadlá môžete pripnúť napríklad na pútko alebo kdekoľvek inde, kde sa vám to hodí. Taktiež ponúkame drobnú zľavu pri platbe cez Apple Pay a samozrejme výhodné ceny.

Prečítajte si tiež  Apple Pencil by mohla mať viac gest a dokonca aj kameru.
Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -