Caviar pripravuje zlaté AirPods Max

Pokiaľ máte radi luxus a 18-karátové zlato, toto zariadenie bude pre vás ako stvorené. Upravené AirPods Max od spoločnosti Caviar sa pripravujú v dvoch farbách po jednom kuse. Vlastnenie takéhoto príslušenstva sa bude rovnať absolútnej unikátnosti. Výrobca sľubuje, že do predaja prídu už počas budúceho roka a objednať si ich môžete za 108 000$ (vyše 88-tisíc eur).

Celková úprava prispeje k výraznému zvýšeniu hmotnosti. AirPods Max už dnes patria medzi najťažšie over-ear slúchadlá na trhu. Predstavte si, že relatívne ľahký hliník vystrieda 750 gramov rýdzeho zlata a krokodília koža. Po niekoľkých minútach vás zrejme začne bolieť hlava.

O originalitu sa postará aj gravírovanie spoločnosti Caviar na oboch stranách slúchadiel. Procesom pozlátenia prejde tiež digitálna korunka, tlačidlo a samozrejme všetky spojovacie pánty.

Výrobca zatiaľ nezverejnil väčšie množstvo informácií, ktoré by opisovali samotný výrobok. V súčasnosti tak zrejme zisťuje predbežný záujem a keď si takéto AirPods Max niekto objedná, pustí sa do výroby.

Ruské klenotníctvo poznáme aj vďaka iným kontroverzným úpravám. Posledne to bolo kompletné prepracovanie iPhonu 12 do dizajnu iPhonu 4 z roku 2010. Tak isto si môžete pamätať aj exkluzívnu edíciu, pripomínajúcu počítač Apple I z roku 1976. Vo všetkých prípadoch stáli tieto produkty tisíce dolárov/eur.

Pozrite si slúchadlá v našej galérii a do komentára napíšte, či by ste takýto dizajn s hojným množstvom zlata brali, alebo to považujete za vrcholovo nevkusné. Budeme radi za každý váš názor.

Prečítajte si tiež  AirPods sú teraz dostupné pre každého. V zľave na nich krásne ušetríte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.